LOTERIA FANTOWA W ZSP W ŁUSZCZOWIE

Szkolny Klub Wolontariusza działający w ZSP w Łuszczowie był pierwszą grupą, która zrealizowała 2 moduł Lubelskiego Projektu Edukacyjnego „Nie jestem sam – pomagam”. Wspaniali uczniowie pod czujnym okiem swoich nauczycieli zorganizowali loterię fantową pod hasłem „Anioły Karoli”. Wiele fantów, które można było wylosować za niewielką kwotę, to niepowtarzalne rękodzieła wolontariuszy.

„Był to wspaniale spędzony czas, kształtujący wśród uczniów poczucie odpowiedzialności za drugą osobę, pomoc innym jak również budowanie wspólnot w tak szczególnym dla nas Wszystkich okresie przedświątecznym” – mówi opiekunka wolontariatu p. Iwona Wyszyńska.

Pozyskane fundusze 533,50 zł zostały przelane na konto naszego stowarzyszenia z przeznaczeniem dla dzieci przewlekle chorych przebywających w szpitalach dziecięcych. Dziękujemy za wielkie serca i wspaniałą akcję Zespołowi Szkolno – Przedszkolnemu w Łuszczowie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem waszej pomysłowości i pracowitości. Gratulujemy sukcesu! DOBRO WRACA!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *