ANIOŁY KAROLI 2022 w Szkole Podstawowej nr 16 w Lublinie

„W dniach 12-13.12.2022 r. w naszej szkole odbył się kiermasz pod hasłem „Anioły Karoli”, będący częścią naszego autorskiego projektu edukacyjnego o zasięgu ogólnopolskim „Nie jestem sam – pomagam”. Uczniowie klas 1 – 8 z nauczycielami i rodzinami czynnie włączyli się
w przygotowanie aniołów i innych rękodzieł związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, a wszystko to w szczytnym celu. Z dumą zawiadamiamy Państwa, że udało nam się zebrać kwotę 9 354,16 zł. Cały dochód z akcji zasilił konto Stowarzyszenia „Życie z chorobą nie musi być smutne” im. Karoli Majewskiej z przeznaczeniem dla dzieci przewlekle chorych przebywających na oddziałach szpitali dziecięcych w naszym województwie. Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej, która przyczyniła się do sukcesu naszej akcji charytatywnej.

Organizatorzy akcji: Ewa Janiszewska, Anna Nastaj, Paulina Skałecka
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie

Wielkie podziękowania dla całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie za wspaniały kiermasz. Wasza kreatywność i pracowitość jest godna najwyższego uznania. DOBRO WRACA!!!

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *