„Klasa 5 i 6 zorganizowały szkolną kawiarenkę, w której można było
kupić muffinki, gorącą czekoladę z bitą śmietaną oraz popcorn.
Klasa 3a natomiast przygotowała kiermasz zimowych ozdób i drobiazgów
na każdą okazję.
Pozdrowienia od całej społeczności szkolnej – p. Monika Stryjecka
Dziękujemy Wam za fantastyczną akcję. Wasze niezwykłe zaangażowanie jest godne ogromnego uznania. Razem możemy więcej!

