Mamy dla Was dawkę dobrych wiadomości! Odwiedziliśmy Klinikę Pediatrii i Gastroenterologii w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie z małym prezentem – do dzieciaków trafiły nasze kolorowe kontenerki.
Niby to tylko mała rzecz, ale dla pacjenta to własna „baza” na skarby: ulubionego miśka, książki czy komiksy. Wiemy, że w szpitalu każda rzecz, która cieszy oko, jest na wagę złota, dlatego mamy nadzieję, że te kolory chociaż trochę rozweselą oddziałową codzienność. Cieszymy się, że mogliśmy dorzucić od siebie taką skromną cegiełkę, wspierając zarówno pacjentów, jak i personel medyczny w ich codziennej pracy!


